Sayın Yönetici,

ECE YEMEK ,1995 yılından itibaren yemek hizmetlerinde sizin adınıza en güzeli, en temizi, en sıhhatli olanı düşünür ve sunar. Siz kendi uzmanlık alanınızda en üst düzeyde verim yakalamaya çalışırken, bu yoğun tempo içerisinde biz, uzmanlık alanımız olan yemek sektöründe sağlıklı ve damak zevkinize uygun hizmet veriyoruz.

ECE YEMEK mutfağında, temizlik anlayışının, damak zevkinin ve dengeli beslenmenin ayrı bir yeri ve önemi vardır.Tüm bunların tesisi kadar sürekliliğini sağlamak da ayrı bir özen ve bilgi ister.

Size ve personelinize kaliteli, lezzetli ve hijyenik koşullarda deneyimli aşçılarımız ile diyetisyenlerimiz nezaretinde, sizler için uygun gördüğümüz dengeli beslenme menüleri üretmek, bu sayede çalışanlarınızı memnun etmek ve verimliliklerini arttırmak bizim ana hedeflerimiz arasındadır.

Tecrübelerimizin ve referanslarımızın da gösterdiği gibi bu süreklilik içerisinde kalite ve fiyat dengesini sağlamak en önemli amacımızdır.Bununla beraber sizin arzularınız doğrultusunda paralellik kurmak, hizmetlerimizin bir başka boyutudur.Zira yöresel çeşitliliğimiz ve beslenme alışkanlığınızı göz önünde bulundurmak bizim için vazgeçilmez bir unsurdur.

Saygılarımızla,
Ercan BUDUR
Genel Müdür

 


Copyright © Ece Yemekçilik